ارائه خدمات، متناسب با نیاز شما.
ما درک می کنیم که شما ترجیحات و محدودیت های خود را در این مشارکت دارید، به همین دلیل است که بهترین متخصصین در هر حوزه را در کنار هم جمع کردیم تا موثرترین خدمت را به شما داشته باشیم.

از ابتدا تا بی نهایت

پروژه را به شما تحویل میدهیم و این شروع همکاری ما با شماست. در تمام مراحل متخصصین ما در کنار شما هستند.

قابل انعطاف

ما با هر چارچوب مشارکتی که ترجیح می دهید برای شما کار می کنیم.

صرفه جویی در هزینه

طراحی و پیاده سازی پروژه با هزینه مناسب برای شما در بازه زمانی مناسب.

چگونه کار میکنیم
ما درک می کنیم که شما ترجیحات و محدودیت های خود را در این مشارکت دارید، به همین دلیل است که بهترین متخصصین در هر حوزه را در کنار هم جمع کردیم تا موثرترین خدمت را به شما داشته باشیم. ما در شرکت آینده باور تیدا از ابتدا تا انتهای پروژه های در کنار شما هستیم.

صحبت و ایده پردازی:

ما ابتدا نیاز شما را میشنویم سپس با هم در مورد ایده‌های موجود مذاکره میکنیم و به شما راه حل‌هایی را جهت بهبود طرح ارائه میدهیم.

تحلیل:

تیم ما پس از تحلیل و بررسی تمامی ابعاد پروژه، میزان زمان مورد نیاز برای ارائه‌ی آن را به شما اعلام خواهند کرد.

پیاده سازی و اجرا:

تیم ما پروژه شما را شروع خواهد کرد. ما بر همه چیز نظارت می کنیم، با به‌روز‌ترین تکنولوژی‌ها پروژه شما را تولید میکنیم و با تغییرات مکرر بهترین نتیجه را برای شما ارائه میدهیم.

تحویل پروژه:

پروژه را به شما تحویل میدهیم و از این پس همکاری عمیق ما با شما شروع خواهد شد. در تمامی مراحل تیم ما در کنار شماست.

۶+

سابقه کاری

۲۰+

موقعیت شغلی

۵۰+

پروژه موفق

شروع به کار شرکت آینده باور تیدا با این پیش بینی ایجاد شد که تا چند سال آینده اکثریت مردم تمایل به دریافت خدمات در فضای وب و دیجیتال دارند. به همین علت مجموعه‌ای از متخصصین برای این هدف در کنار یکدیگر جمع شدند تا با کمک هم محصولات و استارت آپ‌هایی را طراحی و تولید کنند. در حال حاضر تیم ما در شرکت آینده باور تیدا در راستای ارائه خدمات بهتر به هموطنان در تلاش است و توانسته بیش از ۵۰ پروژه تکمیل شده موفق داشته باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آینده باور تیدا میباشد